Dec 27th تغییر قیمت دامنه های بین المللی

با سلام خدمت تمامی کاربران چیتاهاست. در جریان هستید که قیمت دلار متاسفانه خیلی نوسان داره و مجبور به افزایش قیمت های دامنه شده ایم . مبلغ های جدید در هنگام خرید مشاهده خواهید کرد و در اینجا نیز ... بیشتر »

Apr 26th تغییر آی پی سرور1

با سلام خدمت تمامی کاربران چیتاهاستبه اطلاع شما عزیزان میرسانیم که با هدف بهبود سرعت و کیفیت سرور1 چیتاهاست , تصمیم به ارتقا هارد سرور گرفته ایماین عملیات طی روز های آتی رخ خواهد داد و ممکن است ... بیشتر »

Oct 19th انتقال و ارتقای سرور 2 لینوکس

ضمن سپاس از همراهی کاربران عزیز به اطلاع می رساند چیتاهاست به منظور ارتقای کیفی و کمی خدمات خود اقدام به تهیه سرور جدید لینوکس در اروپا کرده است. این سرور به عنوان جایگزین سرور 2 لینوکس و با ... بیشتر »

Oct 10th تغییرات برنامه نویسی در سایت چیتاهاست

به اطلاع کلیه کاربران گرامی می رسانیم، به دلیل تغیرات ساختاری و برنامه نویسی در قالب سایت چیتاهاست ، امکان دارد در برخی ازبخش های سایت اشکالاتی را مشاهده نمایید. در تمامی این قسمت ها و یا برای ... بیشتر »

Apr 24th تخفیف ویژه عید سعید فطـــــــــــــر

چیتاهاست با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه میهمانی خدا، عید سعید فطر را به تمامی مسلمانان تبریک و تهنیت عرض می کند. به مناسبت همین ایام فرخنده 20 درصد تخفیف ویژه بر روی ثبت تمامی هاست های ... بیشتر »

Apr 9th افزایش هارد اصلی و هارد پشتیبان سرور لینوکس

تیم پشتیبانی و فنی چیتاهاست با توجه به حجم اطلاعات و اکانت های موجود در سرور 1 لینوکس، تصمیم به ارتقا و افزایش هارد در این سرور گرفته است. به همین منظور طی روزهای آینده و با اطلاع رسانی قبلی ... بیشتر »

Mar 28th ارتقای نسخه سی پنل سرور لینوکس

نسخه سی پنل سرور 1 لینوکس چیتا با آی پی 95.211.227.24 ساعاتی قبل بروز رسانی شد. در این بروز رسانی که از نسخه 11.48.4  به نسخه  11.50.0 انجام شد تعدادی از حفره های امنیتی سی پنل برطرف شده و همچنین سرعت لود این ... بیشتر »

Mar 2nd نصب وب سرور لایت اسپید در چیتاهاست

ارتقا و بهبود کیفی خدمات همواره از مهمترین دغدغه های مدیران و کارشناسان چیتاهاست بوده و هست.  با همین رویکرد وب سرور لایت اسپید بر روی سرور 1 چیتا با موفقیت و لایسنس معتبر نصب و راه اندازی ... بیشتر »

Feb 19th انتقال سرور لینوکس به دیتاسنتر جدید

ضمن سپاس از بردباری و اعتماد کاربران عزیز، به اطلاع می رساند عملیات انتقال سایت های سرور 1 لینوکس چیتا به دیتاسنتر جدید آغاز شده است. لطفا با توجه به حجم زیاد سایت ها و زمانبر بودن این عملیات به ... بیشتر »

Feb 15th افزودن سرورهای جدید در چیتاهاست

به منظور افزایش سطح کیفی و کمی خدمات هاستینگ در چیتاهاست، سرورهای جدیدی با منابع و امکانات فوق العاده مناسبی خریداری شده اند که به زودی به شبکه چیتاهاست متصل می شوند.سرورهای جدید با جدیدترین ... بیشتر »